Оновлені умови програми лояльності для Клубу інвесторів «Інтергал-Буд»

«Інтергал-Буд» підтримує діяльність приватних інвесторів, які купують нерухомість з метою її подальшого перепродажу. У липні компанія запропонувала їм оновлені умови програми лояльності для Клубу інвесторів «Інтергал-Буд».

Оформлення переуступки. Під час оформлення переуступки застосовуються зменшені ставки (лише для інвесторів, які придбали квартиру в компанії):
• Від 10 квартир — 1,5%
• Від 5 до 10 квартир (включно) — 3%
• До 5 квартир — 5% (стандартна ставка)

Кількість придбаних інвестором квартир розраховується сумарно за всіма житловими комплексами та будинками компанії. Враховуються квартири, оформлені на родичів інвестора I та II ступеня споріднення. Розмір відсотка встановлюється за кількістю квартир, які були придбані на момент оформлення конкретного договору переуступки, накопичувальним підсумком.

Послуги з продажу квартири інвестора. Надається певний перелік послуг та умов:
• З інвестором домовляються про продаж квартири за ціною, яка відповідає ринку;
• Інвестор оплачує компанії 1% комісії за послуги відділу продажу;
• Будь-яка реклама з боку інвестора виключена;
• З інвестором підписують відповідний договір.

«На тлі постійного зниження ставок банківських депозитів, інвестиції у нерухомість залишаються чи не єдиним способом вигідного вкладення коштів для українців. Наша компанія добре розуміє цю ситуацію, тож надає всі необхідні умови, аби приватні інвестори мали можливість організувати прибутковий бізнес. Саме для цього ми створили «Клуб інвесторів «Інтергал-Буд», який дозволяє його учасникам скористатися лояльними умовами з послуги переуступки» — зазначила Анна Лаєвська, комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд».

Заповніть заявку

Наш менеджер проконсультує вас з усіх питань