Дизайнерські ремонти

РЕМОНТ

Бажаєте переїхати до нової квартири якомога раніше, але не маєте ані часу, ані бажання займатись ремонтом? Компанія «Інтергал-Буд» пропонує цілком готову до вашого заселення квартиру – з ремонтом «під ключ» та завершеним оздобленням! Дизайнери компанії підготували багато гармонійних та сучасних варіантів. Все, що вам залишається, - меблювати та прикрасити нову оселю на ваш особистий смак. Використання перевірених матеріалів, контроль виконання ремонтних робіт та багатий досвід гарантують високу якість виконаного ремонту.

СКАНДІ

Кольори скандинавського стилю: білий, сірий, пісочний та небесно-блакитний. Вони гарно поєднуються з натуральним деревом, створюють відчуття легкості та діють заспокійливо. В інтер'єрі використовуються натуральні матеріали з природною фактурою, які підкреслюють близькість до природи та створюють в приміщеннях комфортну атмосферу.

МІНІМАЛІЗМ

Стиль мінімалізм — це мінімум деталей, максимум простору. Нічого зайвого, все на своїх місцях. Для оформлення таких квартир використовують не більше трьох кольорів, найчастіше це білий, сірий, чорний, сріблястий чи бежевий.

СУЧАСНА КЛАСИКА

Квартири в стилі сучасної класики — це нейтральні природні відтінки. Цьому стилю притаманні декоративні елементи. У своїх ремонтах, наприклад, ми використовуємо полістирольний молдинг для стелі, який візуально підіймає стелю. Світлі міжкімнатні двері додають простору та легкості.

Заповніть заявку

Наш менеджер проконсультує вас з усіх питань