Розстрочка

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «АКАДЕМ-КВАРТАЛ» НАДАЄ своїм клієнтам НАЙВИГІДНІШІ УМОВИ ДЛЯ ОПЛАТИ КВАРТИР ЧАСТИНАМИ. «ІНТЕРГАЛ-БУД» - ЄДИНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, надавати покупцям РАССРОЧКУ БЕЗ ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕРВІСНОЇ ВАРТОСТІ ПРИДБАННЯ ЖИТЛА В КИЄВІ!

Розстрочка безпосередньо від забудовника - це завжди вигідно і зручно! Відрізняється від іпотечного кредитування легкістю в оформленні, прийнятними умовами угоди, відсутністю комісій і банківських відсотків.
Компанія «Інтергал-Буд» пропонує комфортні умови отримання розстрочки без подорожчання квартири. Ви можете придбати житло комфорт-класу без фінансового дискомфорту: не треба виводити великі суми з обороту і витрачати безцінний час на оформлення документів.
Зверніться до відділу продажів ЖК «АКАДЕМ-КВАРТАЛ» і отримаєте детальну консультацію з питань оплати квартир частинами.

Відсутність стабільної економічної ситуації і знецінення української національної валюти говорить про те, що сьогодні розстрочка від забудовника в Києві набагато вигідніше іпотеки та кредиту. Наш ЖК «Академ-квартал» пропонує вигідну програму розстрочки, завдяки якій ви можете вигідно придбати житло, що не переживаючи про відсотки.

Район Академмістечка вважається одним з найперспективніших, якщо оцінювати інфраструктуру і транспортну розв’язку. Це робить квартири в ньому досить затребуваними. Але ми розуміємо, що набагато вигідніше заплатити по частинах, ніж одномоментно розлучитися з великою сумою грошей. Продаж квартир таким чином здійснюється нами з метою надання покупцеві максимально вигідних умов.

Вартість житла вноситься частинами: щомісяця або щокварталу. Подробиці системи розстрочки можна уточнити в телефонному режимі, зателефонувавши за номером, який бачите на сайті. Тепер ви зможете купити квартиру, про яку так довго мріяли, зробивши перший внесок.

Розстрочка від забудовника в Києві: вигідні умови

У столиці України щороку з’являються нові житлові комплекси. Але умови придбання житла в них не завжди виявляються зручними для потенційного покупця. На тлі інших забудовників вигідно виділяється наша компанія «Інтергал-Буд». Ми продаємо квартири в розстрочку від забудовника, що не припускають подальшого подорожчання нерухомості. Завдяки нам житло в ЖК «Академ-квартал» стало доступним багатьом киянам, які раніше не вирішувалися здійснити придбання. У нас:

– прийнятні умови договору.
– відсутність комісії і відсотків.
– мінімум клопоту з оформленням документів.

Якщо вас не влаштовує перспектива виведення великої суми з обороту, рекомендуємо взяти житло в розстрочку. В наявності однокімнатні, двокімнатні, а також трикімнатні квартири, ціни яких вважаються демократичними для столиці. З нашою допомогою покупка нерухомості буде ще більш вигідною!

Квартири в розстрочку від забудовника житлового комплексу «Академ-кватал»

Для українця, запланував велику покупку, прив’язка вартості житла до поточним курсом долара – найсерйозніша перешкода на шляху до досягнення мрії. Багато забудовників дотримуються принципу: чим вище долар, тим більше клієнт заплатить за житло. Ми ж цінуємо своїх покупців і хочемо, щоб квартира задовольняв їх не тільки зручним плануванням і хорошим місцем розташування, а й вигідними умовами покупки.

Розстрочка від забудовника в Києві в нашій компанії не залежить від курсу долара. При особистій зустрічі з покупцем встановлюються зобов’язання, згідно з якими він повинен в термін виплачувати певну частину від загальної вартості квартири.

Співпрацювати з нами – набагато вигідніше, ніж домовитися про придбання житла за однією ціною, а в підсумку заплатити значно більше. Квартири в розстрочку від забудовника в Києві, що знаходяться в житловому комплексі «Академ-квартал», гідні вашої уваги. Ми забезпечимо вас житлом і з радістю надамо можливість заощадити!

Заповніть заявку

Наш менеджер проконсультує вас з усіх питань